خانه / نخ بسته بندی / توزیع عمده نخ بسته بندی بیلر رنگی

توزیع عمده نخ بسته بندی بیلر رنگی

فروش نخ بسته بندی رنگی بیلر در وب سایت توزیع عمده نخ بسته بندی بیلر صورت می گیرد، نخ بیلر در واقع به نخ های شیمیایی گفته می شود و این نخ ها بر خلاف سایر نخ های موجود در بازار از الیاف طبیعی ساخته نشده اند و به همین علت این نخ ها با مواد شیمیایی سازگار هستند و می توان از آنها در انجام آزمایشات شیمیایی استفاده کرد و به همین علت نخ های بیلر در صنعت دارای کاربردهای فراوانی هستند.

توزیع عمده نخ بسته بندی بیلر رنگی

در مورد نخ بسته بندی بیلر بیشتر بدانیم

در مورد نخ بسته بندی بیلر بیشتر بدانیم نخ های بیلر در اصل همان نخ هایی هستند که به وسیله ی آنها انواع طناب ها ساخته می شوند زیرا این نخ ها در انواع قطرها ساخته می شوند و از هر نظر بسیار محکم و مقاوم هستند و کاه نقش عمده ای در تولید نخ های بیلر دارد البته امروزه از مواد دیگری نیز برای ساخت نخ بیلر استفاده می کنند.

نخ های بیلر علی رغم این که بسیار محکم هستند اما از قدرت کشسانی بالایی نیز برخوردار می باشند و هر رشته از نخ بیلر معمولا حدود ۵۰ سانتی متر کش خواهد آمد و بهتر است که بدانید بخش اعظمی از ترکیبات این نخ ها را ماده ای به نام سیسال که یک ماده ی غیر طبیعی و دست ساز است تشکیل داده است و به علت وجود این ماده نخ های بیلر در هنگام کشیده شدن و یا در هنگام قرار گرفتن در مواد شیمیایی دچار پرزدهی و بریدگی نخواهند شد.

نخ های بیلر معمولا در سه رنگ آبی، قرمز و سبز تولید می شوند و رنگ این نخ ها در واقع نشان دهنده ی کاربرد آنها است به طور مثال نخ های آبی نسبت به مواد روغن زدای شیمیایی مقاوم هستند و اگر در این مواد قرار بگیرند دچار آسیب نمی شوند و نخ های بیلر قرمز رنگ در برابر اسیدها بسیار مقاوم هستند و دچار خوردگی نمی شوند و همچنین نخ های زرد رنگ نیز قابلیت کشسانی بیشتری نسبت به سایر نخ های بیلر دارند.

صادرکننده نخ بسته بندی بیلر رنگی

صادرکننده نخ بسته بندی بیلر رنگی صادرکننده نخ بیلر پس از این که انواع نخ های بیلر در کارخانه تولیدی نخ بیلر تولید شدند این نخ ها را به کشورهای دیگر صادر می کند و قیمت این نخ ها تا حدودی به مدل آنها بستگی دارد و مهمترین عاملی که بر روی قیمت نخ بیلر تاثیر گذار است طول و قطر آنها می باشد و هر اندازه که نخ های بیلر طویل تر و قطورتر باشند گرانتر خواهند بود و برای اطلاع کامل از قیمت انواع نخ بیلر به وب سایت تولید کننده این نخ ها مراجعه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهندس مالکی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09194275890
شماره تلگرام و واتساپ: 09194275890
شماره تلفن ثابت:02133784154
شماره فکس:02189783121
کانال تلگرام: taban@
اینستاگرام: tabantanab@
آدرس سایت: www.taban .ir
پست الکترونیکی: taban@gmail.com
آدرس دفتر مرکزی : تهران‏ ، بازار آهنگران
کارخانه : استان البرز ‏، هشتگرد

مطلب پیشنهادی

تولید نخ بسته بندی شیرینی کوچک

توضیح نخ بسته بندی شیرینی کوچک می‌تواند به عنوان یک ابزار در صنایع بسته بندی پاکت های شیرینی و کیک ها باشد. نخ بسته بندی شیرینی از جنس و کیفیت بالایی برخوردار ا

دیدگاهتان را بنویسید

مشاور فروش